A tantermen kívüli, digitális munkarendben végzett oktatás a már megszokott, tantermi órától eltérő adatkezeléseket is maga után vonhat. Az iskolában érvényesülő általános adatkezelési szabályokon túl az online térben megtartott órák során is kiemelt figyelmet fordítunk az adatvédelem és adatbiztonság érvényesülésére. Ennek egyik eleme ez a tájékoztatás is.

Az adatkezelő a nemzeti köznevelésről szóló 2011. évi CXC. törvény (Nkt.), valamint a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény értelmében a köznevelési intézmény.

Az adatkezelési szabályzat a mellékletben megtekinthető.

Tisztelt Szülő/Törvényes képviselő!

Tekintettel a veszélyhelyzet kihirdetéséről szóló 40/2020. (III. 11.) Korm. rendeletre, az általános iskolai beiratkozás folyamata a 2020/2021. tanítási évre vonatkozóan az emberi erőforrások minisztere 7/2020. (III. 25.) EMMI határozata alapján történik. Jelen tájékoztató levelünk a 2020/2021. tanévre történő általános iskolai beiratkozással kapcsolatos fontos szülői feladatokat tartalmazza.

Kérjük, figyelmesen olvassa el!

(A tájékozató a csatolmányból letölthető.)

Tisztelt Szülők!

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat minden intézményében szolgáltatásinak igénybevételét a továbbiakban online/digitális formában biztosítja. Tehát a fejlesztő foglalkozásokat is így szervezzük.

A kapcsolat felvétel és kapcsolattartás érdekében kérjük a Szülők együttműködését.
Honlapunkon való regisztráció után vesszük fel a kapcsolatot a szülőkkel és gyerekekkel.
Annak érdekében, hogy a kapcsolatfelvétel gördülékenyen működjön, kérem, a nevem írják rá a regisztrációs űrlapra: Asztalosné Simon Szilvia

Köszönettel: Asztalosné Simon Szilvia