A gyermekek védelméről és a gyámügyi igazgatásról szóló 1997. évi XXXI. törvény, 40/A.§-a rendelkezésével kötelezően bevezetésre került 2018. szeptember 1-jétől a család és gyermekjóléti szolgáltatások körében az  óvodai és iskolai szociális segítő tevékenység.                                                                                                                                                                           

A miskolci járás területén működő valamennyi köznevelési intézményben a szolgáltatást a Miskolci Egyesített, Szociális, Egészségügyi és Gyermekjóléti Intézmény – Család –és Gyermekjóléti Központja biztosítja.

További információ a csatolmányokban. 

Csatolmányok:
Download this file (Intézményi megkeresés.pdf)Intézményi megkeresés.pdf[ ]188 kB
Download this file (online Tájékoztató.pdf)online Tájékoztató.pdf[ ]468 kB